Bez nálady? Víme co s tím!

Magazín FotoParty

 

1.       Vonný olej - přidejte si ho do koupele, inhalujte ho nebo jej vmasírujte do pokožky. Tím se rychle dostává do krevního oběhu a působí jako aromaterapie. Uvolní vaše tělo a mysl a je to dokonce i antidepresivum. Oleje jsou různé a mají také různé účinky. Heřmánkový olej je dobrý proti nespavosti a nervozitě.

2.       Zajděte si na masáž – uvolní to vaše tělo a vyplaví spoustu endorfinů – jedna z nejlepších rad na špatné nálady a ztuhlé svaly

3.       Běžte do přírody – každý se venku cítí lépe. Slunce zvyšuje hladinu serotoninu v našem těle, který snižuje krevní tlak a uklidňuje srdce. Naše tělo čerpá ze slunečních paprsků mnoho vitaminů a dalších prvků. Proto buďte venku aspoň 15 minut každý den!

4.       Dejte si kousek čokolády – dobrá zpráva pro milovníky téhle pochoutky. Důvod, proč po ní saháme, když nám není dobře, je jednoduchý. A nejsou to cukry. Čokoláda stejně jako pohyb vyplavuje endorfiny do našeho těla. A abyste nekonzumovaly příliš cukru, dávejte si minimálně 70% hořkou čokoládu.

5.       Cvičte více – pro lepší náladu můžete dokonce zkusit i týmové sporty

6.       Necítíte se dobře? – noste rtěnku! Zdá se vám to šílené? Studie ukazují, že když ženy nosí rtěnku, cítí se sebevědomější a hezčí – to přece zvedá náladu, ne?

Doufám, že jsem vám vnukla pár nápadů, které se vám budou hodit. Tak se usmějte!

Komentáře článku

  • NahlásitSmazat8.10.2012 17:34:57

    Něco na tom je :)

  • NahlásitSmazat24.6.2012 8:41:42

    OMG 8

  • NahlásitSmazat22.6.2012 22:27:18

    Sebevědomí závislé na rtěnce? 2