Suchá kůže?

Magazín FotoParty

  • Suchá kůže?

    Suchá kůže?

    Trápí Vás suchá, popras­kaná kůže na nohou? Poradí­me Vám, jak na to! » více

    autor: J-J

Je léto, všichni jsou u vody a vy byste nejraději seděla doma, jelikož máte suché nohy a stydíte se vystavit je na odiv před více lidmi než sebou?

Máme pro Vás pár tipů: 1. navštivte svou pedikérku

                                           2. pomozte si sama

 

Jestliže navštívíte pedikérku, zajisté  Vám pomůže, ale ženy v dnešní době nemají dostatek času, občas i peněz. Je třeba docházet k ní pravidelně, proto Vám poradíme, jak zvládnout péči o Vaše nohy v pohodlí Vašeho domova.

V čem spočívá domácí péče o nohy?

Je to naprosto jednoduché!

Do vany, či sprchy si napustíte teplou vodu. V ní rozpustíte sůl do koupele, která kůži na nohou změkčí a zjemní tak, aby byla dokonale připravena na celou procedúru. Nohy necháte ve vodě tak 15 minut. Poté vezmete žiletku (lepší normální, s více břity - nehrozí tak možné pořezání chodidel). Kůži začnete jemnými, či hrubšími tahy pomocí žiletky odstraňovat.

Poté nohy řádně osušte a namazejte krémem na nohy (např. Scholl), ale můžete samozřejmě použít i hydratační tělové mléko. Nohy oblečte do ponožek (možno zakoupit speciální v lékárně) a krém nechte vstřebat, nejlépe přes noc.

Pro dosažení požadovaného výsledku, je třeba procedúru opakovat 2-3krát týdně. Ale samotná procedúra nestačí. Nohám musíte dodávat vláhu denně. Nohy mažte ráno i večer. Kůže se tak zjemní a pokožka bude hebká.

Výsledky se Vám zaručeně dostaví!!!

Komentáře článku