Oleje na vlasy

Magazín FotoParty

 • Oleje na vlasy

  Oleje na vlasy

  Chystá­te se na dovole­nou a bojíte se zniče­ných vlasů? » více

  autor: Klára Krištofíková

 

Mám pro vás pár rad a přípravků, které by vám měly pomoci. Vybrala jsem několik nejznámějších olejů na vlasy, které by vás měly zbavit roztřepených konečků, krepatění a jinak zničených vlasů od slunce, písku a soli.

 

 

Hair Oil

By Argania

Voní velmi sladce a je zvlášť dobrý na suché vlasy. Od stejné značky existuje i šampón a kondicionér, takže jestli máte rády vše od jedné firmy, je pro vás tenhle olej ideální.

Smooth, Sealed & Sensational Volumising No Oil Oil 

By Percy & Reed

Podobá se spíše gelu než oleji, a je dobrý pro normální, mírně suché vlasy. Má praktickou pumpičku, díky které zbytečně neplýtváte přípravkem.

Absolute Beautifying Potion

By Davines

Pro jednodušší úpravu vlasů a pro jejich hebkost. Je ve spreji, a proto je lepší na kratší vlasy.

Fluide De Beauté 14 

By Carita Paris

Tento olej nemusíte používat jen na vlasy, ale také na tělo. Skvěle voní a nejen že vám pomůže od suchých konečků, ale také od vysušené pokožky.

Illuminoil

By Jo Hansford

Jako jeden z mála může být tenhle olej používán na jakékoliv typy vlasů. Můžete ho používat po umytí nebo před ním jako masku na vlasy. Myslím, že tenhle produkt je absolutní vítěz.

 

 

Treatment Oil

By Moroccanoil

Treatment Oil se dá použít různě. Před umytím jako maska, nebo během mytí jako kondicionér a po něm pro lepší úpravu vlasů. Ochraňuje vlasy před poškozením a nikdy po něm nevypadají mastně.

 

 

 

Komentáře článku

 • NahlásitSmazat2.1.2013 11:40:01

  Koukám tak na ty olejíčky na vlasy,ale vůbec nevím,který z nich třeba zkusit,škoda že,třeba k jednotlivému olejíčku,není nějaká zkušenost od modelky,vlastní zkušenost.

 • NahlásitSmazat3.7.2012 6:07:39

  Odpuzující fotky, brrr... :-(