Guerlain Météorites by Emilio Pucci

Magazín FotoParty

  • Guerlain Météorites by Emilio Pucci

    Guerlain Météorites by Emilio Pucci

    Původně jsem chtěla odolat a stále dokola jsem si říkala, nepot­řebuješ je, stejně na tobě nejsou tolik vidět a jsou drahé­... » více

    autor: Rendy, http://ordinarylife-my.blogspot.com/

 

Málo platné, protože kosmetický ďábel ve mě mě dloubl do zátylku a já podlehla. Nevím jak vám, ale mě se nejnovější limitka Guerlain od Emilia Pucciho tak moc líbí, že už dlouho mě nic tak nenadchlo (teda kromě letní Chanel kolekce, ale tam se mi líbily stejně jen ty bronzery :) Být fakt bohatá, koupila bych si půlku kolekce, ale to nejsem, takže mám jen tyhle Météorites rozjasňující perly. K výhodnějšímu nákupu jsem využila Guerlain shoppingu v Sephoře a získala tak slevu 20%. No, co vám budu podívat mám z nich velikánskou radost (a nevím proč, ale tajně už pomýšlím na to, co si dám do té božské krabičky, až mi jednou perly dojdou...což bude tak za 20let tipuju). Moje první zkušenost s Météorites jsem získala někdy v prváku na vysoké, když jsem se účastnila božského výprodeje kosmetiky a tyto perly získala za 250Kč. Trochu se mlátím do hlavy, že jsem si je tenkrát nenechala a považovala je za zbytečné. Teď už jsem chytřejší a těchto se určitě nezbavím, už jen kvůli té boží krabičce ne.

Něco mi říká, že spousta lidí je buď miluje nebo jsou jim úplně ukradené.

Upřímně mi přijde, že jen já sama poznám, když je mám na obličeji a že jen tak někdo si toho asi nevšimne. Některé věci holt na sebe dáváme jen pro svůj lepší pocit a nikdo další si toho nevšimne (a neocení to). Nechci říct, že by výsledek byl nulový, ale určitě to není to samé, jako když si dám jiný rozjasňovač, který je mnohem výraznější. Efekt jsem se vám pokusila zdokumentovat o něco níže, nevím jestli z toho něco poznáte, perly po sobě zanechávají jen jemný perleťový závan. Nemám bohužel porovnání s jinými odstíny, už si nepamatuju, o které přesně jsem to tenkrát zavadila, takže v tomto ohledu bych se obrátila na některé jiné kosmetické guru, které znají všechno :) Co se Guerlainu týče, jsem absolutní nováček a vlastním pouze zatím 2 věci a dlouho tomu tak asi i zůstane.

Naprosto dokonalá je i krabička! Má u mě plný počet bodů a někam si jí pěkně schovám a určitě jen tak nevyhodím. O krásném kovovém obalu od perel asi ani nemusím mluvit. Jedním slovem krása. Kéž by všechna kosmetika byla zabalená do tak pěkných obalů

 

 

No, je mi jasné, že tak jako Touche Eclat od YSL není pro všechny must-have nejsou ani Météorites pro většinu nutností nebo důvodem ke koupi. Přiznávám zcela bez výčitek, že pro mě byl hlavním impulsem ke koupi krásný obal a fakt, že je to limitka. Asi se mi za to od někoho nedostane pochopení, ale co nadělám :) Spíš než znalecký posudek to dneska berte jako pár fotek pro inspiraci. Guerlain pro mě ještě nějakou dobu bude velice neprobádaná kosmetická oblast. A ráda si nechám od vás všech poradit :)


Tak si zas po nějaké době pojďme udělat anketu - kdo Météorites má (klidně i slisovanou formu), kdo po nich touží a komu jsou úplně volné? :)

 

Tento článek je publikován ve spolupráci s Rendy, www.ordinarylife-my.blogspot.com

Komentáře článku

  • NahlásitSmazat9.7.2012 22:01:26

    14